Διαδικτυακό Επιμορφωτικό Σεμινάριο "Νεοελληνική ορθογραφία: Ιστορική αναδρομή και πρακτικές εφαρμογές"

Το Ινστιτούτο Νεοελληνικών Σπουδών (Ίδρυμα Μανόλη Τριανταφυλλίδη) του Πανεπιστημίου μας προσφέρει στους φοιτητές και στις φοιτήτριες του Τμήματος Φιλολογίας τη δυνατότητα να παρακολουθήσουν δωρεάν το Διαδικτυακό Επιμορφωτικό Σεμινάριο "Νεοελληνική ορθογραφία: Ιστορική αναδρομή και πρακτικές εφαρμογές", που θα διεξαχθεί το Σάββατο 29 Απριλίου, από τις 10.30 έως τις 13.30.

Πληροφορίες για το Σεμινάριο μπορείτε να βρείτε εδώ.

Οι φοιτητές και οι φοιτήτριες που επιθυμούν θα πρέπει να το δηλώσουν ως την Πέμπτη 27 Απριλίου στην ηλεκτρονική διεύθυνση papana@lit.auth.gr, για να τους αποσταλεί την επομένη στη διεύθυνση του ηλεκτρονικού τους ταχυδρομείου ο σύνδεσμος του Σεμιναρίου.