ΑΕΦ 143: Αρχαία Ελληνική Ποίηση - Προφορική εξέταση

Οι φοιτήτριες/-ές που ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν στην προφορική εξέταση του πτυχιακού μαθήματος ΑΕΦ 143: Αρχαία Ελληνική Ποίηση καλούνται να υποβάλουν σχετική δήλωση *με τον τίτλο ΑΕΦ 143 Εξεταστική Σεπτεμβρίου 2022* στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο της κ. Νούσια (minoussia@lit.auth.gr) δηλώνοντας το ονοματεπώνυμο, τον αριθμό φοιτητικού μητρώου και το εξάμηνο σπουδών τους. Παρακαλούνται επίσης οι φοιτητές/τριες να επιβεβαιώσουν ότι έχουν ήδη δηλώσει ηλεκτρονικά το μάθημα στη γραμματεία.

Λήξη προθεσμίας δήλωσης συμμετοχής στην εξέταση: 22 Σεπτεμβρίου 2022, ώρα 12.00 το μεσημέρι.

Το ακριβές πρόγραμμα των εξετάσεων θα ανακοινωθεί από τους εξεταστές μετά τη λήξη της προθεσμίας δήλωσης συμμετοχής στην εξέταση.

Οι εξεταστές