ΝΕΦ 204 (εμβόλιμη, τμήμα Μπακογιάννη)

ΝΕΦ 204 (εμβόλιμη, τμήμα Μιχ. Γ. Μπακογιάννη)

Παρακαλούνται οι φοιτήτριες και οι φοιτητές που δήλωσαν στην εμβόλιμη εξεταστική του Ιουνίου το μάθημα και ενδιαφέρονται να προγραμματίσουν την εξέτασή τους να επικοινωνήσουν ηλεκτρονικά με τον διδάσκοντα το αργότερο μέχρι και την Παρασκευή 17/6.

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΕΦ 230

Λόγω γενικού τεχνικού προβλήματος του ΚΗΔ ΑΠΘ οι εξετάσεις του ΜΕΦ 230 αναβάλλονται για την Παρασκευή 1 Οκτωβρίου 2021 και ώρα 11:00.

Ι. Βάσσης - Η. Ταξίδης

Σεπτέμβριος 2021.Εξετάσεις.Ανακοίνωση Χρ. Τσίτσιου.

Παρακαλούνται όσοι/ες επιθυμούν να εξεταστούν στα μαθήματα ΛΦΙ 125.1, ΛΦΙ 126.1, ΛΦΙ 161 με διδάσκουσα την κ. Τσίτσιου να το δηλώσουν με μήνυμά τους στην ακόλουθη διεύθυνση ctsitsiou@lit.auth.gr το αργότερο μέχρι τις 6 Σεπτεμβρίου. Η εξέταση θα γίνει υποχρεωτικά γραπτά και προφορικά όπως και στις προηγούμενες εξεταστικές περιόδους της ακαδημαϊκής χρονιάς.

ΜΕΦ 221 (Χρ. Σιμελίδης) - Εμβόλιμη εξεταστική

Η εξέταση θα πραγματοποιηθεί προφορικά την Παρασκευή 18.6, στις 9.00 (ο σύνδεσμος έχει αναρτηθεί στο e-learning). Παρακαλούνται οι φοιτητές και οι φοιτήτριες να επιβεβαιώσουν τη συμμετοχή τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση του διδάσκοντα έως και την Κυριακή 13 Ιουνίου 2021.