Κληροδότημα Τσαγκάδα - Τομέας Κλασικών Σπουδών

Θεσσαλονίκη, 20.9.2018

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Ο Τομέας Κλασικών Σπουδών ανακοινώνει ότι μέσω του Κληροδοτήματος Τσαγκάδα θα χορηγηθούν κατά το ακαδημαϊκό έτος 2018-19 τρεις υποτροφίες σε φοιτητές/τριες του α΄ ή/ και β΄ κύκλου του ΠΜΣ.

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι/ες να προσκομίσουν αίτηση, βιογραφικό σημείωμα, καθώς και βεβαίωση του βαθμού εισαγωγής τους και της βαθμολογίας τους στο ΠΜΣ (α΄ κύκλος), ή του βαθμού του Διπλώματος του ΠΜΣ (β΄ κύκλος).

Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται να επικοινωνήσουν με την κ. Σοφία Σαχπεκίδου: Τηλ. 2310-997037 / 997049. E-mail: sachpek@lit.auth.gr. Τα δικαιολογητικά θα κατατίθενται από τις 25 Σεπτεμβρίου έως τις 5 Οκτωβρίου στην κ. Βούλα Κεραμιδάκη, Γραμματεία Τομέα Κλασικών Σπουδών, αίθουσα 208 νέου κτηρίου Φιλοσοφικής Σχολής, ώρες 09.00-14.00.